חזרה לעמוד אמנים

ישי שאער, פסנתר

ביוגרפיה

כשמאחוריו שורה של זכיות בפרסים ובתחרויות בארץ ובחו"ל, ופעילות מוזיקלית עניפה הכוללת קונצרטים ברחבי העולם, ישי שאער נחשב כיום לאחד מן הבולטים שבפסנתרנים הישראלים בני דורו. הופעותיו כללו רסיטלים באולמות נחשבים בבריטניה כמו "קווין אליזבת' הול", "סנט ג'ורג' בריסטול" ו"צ'לטנהאם טאון הול", וכן באולם ה"פילהרמוני" בוורשה,  ה"טונהלה" בציריך, אולם פאבלו קאזאלס בפורטו ריקו, "סאלה סאו פאולו" בברזיל ותאטרון סוליס באורוגוואי. הוא השתתף בסדרות קונצרטים יוקרתיות כמו זו של ה"סוסיידד פילהרמוניקה דה לימה", וכן בפסטיבלים שונים, ביניהם פסטיבל סיון שבשוויץ, פסטיבל הפסנתר ז'קובאן שבצרפת, פסטיבל באך במונטריאול, קנדה, סמאנס מוזיקלס בצ'ילה, פסטיבל סוואנסי בבריטניה, פסטיבל גדאנסק בפולין, פסטיבל דמטריה ביוון, פסטיבל ישראל ופסטיבל קול המוזיקה בגליל העליון. הוא שיתף פעולה כנגן קאמרי עם אמנים בינלאומיים מובילים, בהם הצ'לנים מישה מאיסקי וקווירין וירסן והכנריות ליזה פרשטמן, אנטיה וייטהאס וסימון לאמסמה. הופיע כסולן עם התזמורת הסימפונית של נווארה והפילהרמונית של מאלגה שבספרד, התזמורת הברנדנבורגית של פרנקפורט בגרמניה, התזמורת הסימפונית של הבי.בי.סי בוויילס, התזמורת הסימפונית הלאומית של צ'ילה, התזמורת הקאמרית של לוזאן, והתזמורות החשובות בישראל בהן התזמורת הפהילהרמונית הישראלית.

בשנת 2006 זכה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בניופורט שבבריטניה. שנה לאחר מכן זכה במקום השלישי בתחרות הבינלאומית "סילביו בנגלי" שבאיטליה, ובמהלך  2008 הספיק לזכות בשלוש תחרויות מקומיות – בהן פרס קלרמונט. בשנת 2009 זכה בפרס בתחרות בטהובן הבינלאומית בבון.

בנובמבר 2017 יצא לאור האלבום "בטהובן מאוחר" שהקליט שאער עבור הלייבל הבריטי "אורכיד קלאסיקס". שהושמע בתחנות הרדיו המובילות בעולם.

קונצרטים עם ישי שאער, פסנתר

קונצרט מס' 3
22.1.2020 שעה 23:00
22.1.2020
שעה 23:00